Kreenholmi ööbikud (asendusetendus Tuhkatriinu – Jerusalem Lyric Opera Festival)

Hea kultuurisõber!

Narva Ooperipäevade külaliseetendus „Tuhkratriinu“ (Jeruusalemma Lüürilise Ooperi Festival) asemel toimub 4. septembril kell 19.00 Kreenholmi Manufaktuuris pidulik kontserdigala „Kreenholmi ööbikud“, kus kõlavad aegumatud ooperi- ja operetimeloodiad.

 

Kavas on Mozarti, Rossini, Donizetti, Verdi, Puccini, Lehari, Kalmani, Offenbachi jt aariad ja duetid.  Laval on maailma ooperilavadel tuntud solistid – Serbia rahvusooperi esisopran Marija Jelic, Vene-Iisraeli juurtega Prantsusmaal resideeruv bass Denis Sedov, Läti rahvusooperi esitenor Raimonds Bramanis, Iisraelist pärit sopran Maayan Tsuk-Ran Saksamaalt ning Eestist ooperilauljad sopran Julia Savitskaja ja bariton Atlan Karp. Soliste saadab Liepaja Festivaliorkester dirigent Atvars Lakstigala juhatusel.  Õhtut juhib Neeme Kuningas.

 

Etenduse asendamine on seotud koroonaaja reisipiirangutega „Tuhkatriinu“ trupi päritolumaa Iisraeli ja Euroopa vahel. Andsime endast parima, et asendus pakuks publikule samaväärse muusikaelamuse. Soovijatelt ostetakse piletid tagasi kuni 4. septembrini (kaasa arvatud). Pileti vahetusest või tagasiostu soovist andke palun teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkige enda tellimusenumber ning info, kas soovite raha tagasi saada või tulla teisele etendusele. Tavapileti omanikud saavad pileti tagastada või vahetada kõikides Piletilevi müügipunkides, välja arvatud Circle K teenindusjaamades ja Viru Keskuse müügipunktides.

 

Kohtumiseni Narva Ooperipäevadel 2.-12. septembrini 2012. Rohkem infot festivali programmi kohta: narvaopera.ee/programm

Pidulik kontserdigala „Kreenholmi ööbikud“

 

L 4. september kell 19.00 Kreenholmi Manufaktuuri ooperitelgis

 

Laval on igihaljad ooperi- ja operetimeloodiad, mille on välja valinud üle saja ooperi, opereti ja muusikali lavastaja – kontserdigala „Kremli ööbikud“ lavastaja ja õhtujuhtNeeme Kuningas.

 

Solistidena astuvad lavale:

Marija Jelic (sopran) – Belgradi Rahvusteatri uue põlvkonna solist ja üks tuntumaid sopraneid  Balkanimaades. Ta teeb solistina kaasa erinevates rahvusvahelistes ooperiprojektides, näiteks septembris esineb ta koos Placido Domingoga ning oktoobris on tal soolokontsert kuulsas New Yorgi Carnegie Hallis.

Julija Karaliūnaitė (sopran) – Leedu Rahvusliku Ooperi ja Balletiteatri solist, kes laulab koduteatris klassikalisi ooperirolle ning lisaks teeb kaasa kaasaegse muusika lavastustes, sealhulgas esitades Leedu heliloojate (Narbutaitė, Šerkšnytė jt) loomingut.

Maayan Tsuk-Ran (sopran) – Iisraeli noore põlvkonna ooperlaulja, kes lisaks tegutseb ooperimaailmas produtsendina, tehes koostööd erinevate lavastajatega. Aastatel 2017–2020 laulis ta Iisraeli maineka noortekoori Adi koosseisus ning ooperilavadel on ta tänaseks solistiosi laulnud Monteverdi, Haydni, Mozarti ja Verdi loomingust.

 

Julia Savitskaja (sopran) –  pärit Narvast, õppinud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning Peterburis Peter Zvarichi lauluklassis, lisaks on ta täiendanud end Soomes ja Taanis. Ta on laulnud nii solistina kui ka kooriprojektides Eesti ja Venemaa kirikutes, Rahvusooperis Estonia, Savonlinna Ooperifestivalil.

 

Raimonds Bramanis (tenor) – Läti Rahvusooperi üks esisoliste. Ta tegi oma ooperidebüüdi 2008. aastal Papageno rolliga Mozarti „Võluflöödis“ ning on sellest ajast peale laulnud püsival koduteatris soolorolle. 2015. aastal pälvis ta Läti parima ooperisolisti tiitli. Rahvusvaheliselt on ta astunud üles Itaalias, Saksamaal ning teinud koostööd Praha Rahvusooperi ja Rahvusooper Estoniaga.

Atlan Karp (bariton) Vabakutselise lauljana on ta esinenud ooperi- ja kontserdilavadel Eestis, Leedus, Lätis, Soomes, Itaalias, Saksamaal, Iisraelis ja Bulgaarias. Tema rollide valik on rikkalik (Verdi, Wagner, Puccini, Mozart, Offencbach jne), lisaks ooperile kuulub tema kontserdirepertuaari vokaalmuusikat ja laulutsükleid nii kaasaegsetelt kui ka klassikalistelt vene, prantsuse, saksa, soome ja eesti heliloojatelt.

Denis Sedov (bass) – Metropolitan Opera noorte artistide programmis tuule tiibadesse saanud Vene/Iisraeli päritolu solist, kes tegi debüüdi koos Placido Domingo ja M. Freniga. Sellele peale on ta esinenud paljudel nimekatel lavadel – La Scala, Covent Garden, The MET, Opera de Paris, Teatro Colon Buenos Aires, Santiago de Chile, San Francisco Opera, La Monnaie Bruxelles, Maggio Musicale Fiorentino, Teatro Reggio Turin jne.

 

Kavas on Mozarti, Rossini, Donizetti, Verdi, Puccini, Lehari, Kalmani, Offenbachi jt aariad ja duetid. Soliste saadab Liepaja Sümfooniaorkester dirigent Atvars Lakstīgalajuhatusel.

Oleme teinud kõik vajalikud ettevalmistused, et Festival toimuks tervisele ohutult ja turvaliselt. Kõigil täisealistel külastajatel palume kaasa võtta COVID-tervisetõend. Selle puudumisel on festivali sissepääsude juures võimalik teha antigeeni kiirtest. Testi tegemine võtab aega 15 minutit. Võtke kaasa ka isikut tõendav dokument. Alla 18-aastastelt COVID-tervisetõendit ja testi tegemist ei nõuta.

Täname mõistva suhtumise eest


 

 

L. 4. September 2021 kell 19.00 Kreenholmi Manufaktuuri ooperitelk. G. Rossini ooper “Tuhkatriinu”. Jerusalem Lyric Opera Festival. IISRAEL. Rahvusvaheline solistide koosseis.

G.Rossini
TUHKATRIINU
Jerusalem Lyric Opera Festival. Iisrael.
Clorinda -Maria Kovalenko
Tisbe-Katia Semenisty
Angelica-Karina Radzion(the Israeli Opera)
Ramiro-Stas Davidov(the Israeli Opera)
Dandini-Alexander Boyko(The National Opera of Ukraine)/Asaf Arzi
Don Magnifico-Jacob Bowman(USA)
Alidoro -Denis Sedov(the Metropolitan Opera)
„Tuhkatriinu” on Gioachino Rossini koomiline ooper kahes vaatuses Jacopo Ferretti libretole Charles Perrault’ samanimelise muinasjutu ning Charles-Guillaume Etienne’i Nicolas Isouardi ooperi “Cendrillon” libreto ja Francesco Fiorini Stefano Pavesi ooperi “Agatina, o La virtù premiata” libreto ainetel.
Tavapileti hinnad:
Täispilet 30 €
Õpilane, tudeng 20 €
Pensionär 15 €
Laps vanuses 12 eluaastat (k.a.) 10 €
VIP pileti hinnad:
Parim vaade lavale; esimesed 11 rida saalis.
Täispilet 42 €
Õpilane, tudeng 25 €
Pensionär 20 €
Laps kuni 7a (k.a) 15 €
Soodustuse saajatel palume esitada soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal).
Ürituse kestus 2h
Üritusel on 1 vaheaeg (30 min)

Kuupäev

sept. 04 2021
Expired!

Aeg

19:00 - 21:00

Pilet

30.00 €

Rohkem infot

Pilet
Pilet
QR Code
0 Comments

Võta ühendust

Me ei ole hetkel sees, aga kirjutage meile. Vastame Teile esimesel võimalusel.
We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2024 ContempArt Cultural Development

Log in with your credentials

Forgot your details?