Meie Partnerid

VIII Narva Ooperipäevad on saanud toetuse summas 75 000 eurot EAS-i taotlusvoorus „Rahvusvaheliste spordi-​ ja kultuurisündmuste toetus“.

Narva ooperipäevad on juba traditsiooniline suursündmus Ida-Virumaal. 2024. aastal toimub festival kaheksandat korda.
Festivalil kohtuvad ida ja lääs, ajalugu ja tänapäev, erinevad ühiskonnakihid. Kreenholmi Manufaktuuri seinte vahel saab nautida maailma muusikateatrite esituses head muusikat erilises atmosfääris. 2015. aastal alustanud festival on tänaseks kasvanud mitmepäevaseks igaaastaseks traditsiooniks ning meelitab Narva linna puhkajaid ja turiste. Programmis on nii erinevate muusikateatrite uusi lavastusi ja etendusi, mida saab koos perega vaadata.
Projekti eesmärk on kultuurielu elavdamine Ida-Virumaal ja Eestis tervikuna. Samuti unikaalse Kreenholmi manufaktuuri territooriumi ja piirkonna tutvustamine sise ja välisturistidele. Juba tradistsioonilise suursündmuse säilitamine ja arendamine.
Suureneb sündmuste elluviimisesse kaasatud turismiteenuste pakkujate arv, kes müüvad oma teenuseid sündmusel osalevatele külastajatele.
ContempArt MTÜ, kui Narva Ooperipäevade korraldaja, osales EAS „Rahvusvaheliste spordi-​ ja kultuurisündmuste“ toetusvoorus, ning sai toetatud taotlusvoorus maksimaalselt võimaliku summa 75 000€ ulatuses 30% omafinantseeringu tingmusel.
VIII Narva Ooperipäevad toimuvad 21.08-25.08.24. Enamus etendusi ja festivali tegevusi toimub Kreenholmi manufaktuuri territooriumil. Lisaks on planeeritud etendusi ja tegevusi ka Narva raekojas ja Narva Kunstiresidentuuris.
Narva Ooperipäevad on seadnud eesmärgiks lähtuda kestliku sündmuse põhimõtetest. Festival vastab majandusliku ja sotsiaalse kestlikkuse reeglitele ning väärtustab võrdset kohtlemist ja keskkonnasäästlikust.

Narva Ooperi Päevad

Võta ühendust

Me ei ole hetkel sees, aga kirjutage meile. Vastame Teile esimesel võimalusel.
We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2024 ContempArt Cultural Development

Log in with your credentials

Forgot your details?